iHealth Air, Wireless pulse oximeter, Model: PO3, Classification: Internally powered, type BF, iOS 7.0+, Android 4.0+
- TootjadiHealth
- Mudel: PO3M
- Saadavus: 5
-
59€
iHealth Air, Wireless pulse oximeter, Model: PO3, Classification: Internally powered, type BF, iOS 7.0+, Android 4.0+
| All | |
| Brutokaal | 0.214 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | LED |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | Model: PO3, Classification: Internally powered, type BF |
| Garantii | 12 month(s) |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross depth master carton | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross height master carton | 300.00 mm |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Gross width master carton | 280.00 mm |
| Mõõdud (l x s x k) | 62 x 33 x 28 mm |
| Muud funktsioonid | The Wireless Pulse Oximeter is a reliable way to spot-check blood oxygen saturation (SpO2) and pulse rate (BPM). This lightweight and portable device takes fast, noninvasive measurements at the fingertip. Track and view your SpO2 and BPM readings directly |
| Net weight master carton | 3.84 kg |
| Netokaal | 0.16 kg |
| Omadused | The Wireless Pulse Oximeter is a reliable way to spot-check blood oxygen saturation (SpO2) and pulse rate (BPM). This lightweight and portable device takes fast, noninvasive measurements at the fingertip. Track and view your SpO2 and BPM readings directly |
| Packing quantity | 24.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| PET | 46.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.054 kg |
| Tare weight master carton | 2.56 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote nimetus | Air |
| Tüüp | Wireless pulse oximeter |
| Type of battery | Battery |
| Ühilduvus | iOS 7.0+, Android 4.0+ |
| Võimsus | Battery, 3.7V li-ion, 300mAh W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: ihealth air, wireless pulse oximeter, model po3, classification internally powered, type bf, ios 70, android 40, po3m, ihealth, oksumeetrid



